دکتر عابد مهدوی مدرس مدعو دانشگاه تهران، عضو انجمن‌ روانشناسی آمریکا و سازمان نظام روانشناسی ایران است. رویکرد درمانی وی مبتنی بر روان‌درمانی پویشی کوتاه مدت فشرده، هیپنوتراپی و تحریک الکتریکی فراجمجمه‌ای است. ایشان طی سال‌های اخیر توانسته است تعداد ۶۰ مقاله علمی و ۲۰ کتاب تخصصی در حوزه روانشناسی منتشر نماید. علاوه بر این، روحیه خستگی‌ناپذیر و تلاش‌های بی‌وقفه این محقق جوان باعث شد تا در سال گذشته یک رویکرد درمانی جدید تحت عنوان “فراتفکر درمانی مبتنی بر شبیه‌سازی ذهنی-مغزی ” در دانشگاه تهران معرفی و در مجله اختلالات توجه (کشور آمریکا) ثبت گردد.

مرکز مشاوره و روان‌درمانی عابد با مدیریت ایشان و تکیه بر پتانسیل روانشناسان مجرب و علمی در طیف وسیعی از مشکلات روان‌شناختی از آسیب‌شناسی روانی گرفته تا توانمندسازی شناختی، عاطفی و اجتماعی فعالیت می‌نماید. هدف اصلی این مرکز، توانمندسازی مراجعان محترم در ابعاد مختلف شخصیتی است تا از طریق شکوفایی استعدادهای بالقوه و تقویت شاخص‌های موفقیت، آینده آنان را تضمین نماید.

لازمه توانمندسازی این قشر از جامعه، فراهم سازی زیرساخت‌هایی مانند امنیت روانی، فرصت مناسب، محیط غنی، مهارت آموزی، تقویت روحیه پرسشگری و ترغیب به کنجکاوی در خصوص علت آسیب‌های روانی و شیوه تجربه احساسات مرتبط با آن‌هاست. این مرکز روان‌درمانی با بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته و تدارک محیطی کاملاً سالم و مبتنی بر اصول روان‌شناسی به واسطه آموزش مهارت‌های شناختی و فراشناختی، حل مسئله و تصمیم‌گیری، تقویت کارکردهای اجرایی مغز، هیپنوتیزم بالینی و تبدیل نمودن آن‌ها به یک فرامتفکر فرزندان عزیز ایران زمین را در برابر آسیب‌های روانی- اجتماعی محافظت نموده و مسیر شکوفایی استعدادهای آنان را هموار می‌سازد!